Logo icon

Ābolis

Kategorija Kulinārija, apkaime: Gaisma, Vecumnieki Municipality, autors: Kārlis Ulmanis


Man ir sapnis dzīvot laukos un ražot pārtiku. Iesākumā no vecā ābeļdārza. Lai to īstenotu, vajag rīkus - spiedi un smalcinātāju.

1,168€  līdz šim no   1,065€
1,168€  /   1,065€
0 Sekundes atlikušas

1,168€ (109%)

60 ieguldītāji

0 Sekundes atlikušas

Šis projekts bija veiksmīgs un tika finansēts Augusts 28, 2015
balsot0

Sidrs ir satecējis pudelēs!

Atjaunināts Oktobris 02, 2016

Divi duči pudeļu ir sapildītas ar pagājušā gada sidru, kas sanācis labs un labi jau tika nodzerts. 30 litrus gan aizlaidīšu etiķī. Liels paldies visiem ieguldītājiem, arī tiem, kas ieguldīja dēļ sidrdarīšanas. Ja mans entuziasms idiotiskais romantisms neiedzīs bankrotā, tad sapņi pavisam noteikti plāno nākotnē arī oficiāli ražot sidru! Kamēr vēl nespēju izpildīt ražošanas telpas prasības, lai oficiāli ražotu alkoholu, tikmēr būšu kā mājražotājs, kas sezonā piedāvās svaigas un karsētas, garšā balansētas ābolu sulas! Bet, ja nu kādu sidra pudeli sagribās, varam slepus sarunāt ;)

Image title

Šogad pirmās ābolu pārvērtības sāk notikt!

Atjaunināts Septembris 08, 2016

Image title

Aizgājušogad nesanāca gūt pieredzi, kā tas ir tirgot sulu un ābolus uz vietas tirgū. Šogad sāku sezonu, lai varētu gūt arī šo pieredzi. Iesākumā vietējā apdzīvotajā vietā - Vallē. Braucu ar ideju vairāk reklamēt sulas spiešanas pakalpojumus un ekspektācijas, ka kaut ko notirgošu bija nulle, bet beigās pat sanāca nelielu daudzumu arī noandelēt! Tas gan nebija pietiekoši, lai dotos uz turieni katru ceturdienu. Nākamo pieredzi gribu gūt šo sestdien - Vecumnieku Ražas tirgū un pēc tā, plāns ir doties uz Rīgu. Tapēc piedāvāju pasūtīt Gaismā augušu ābolu sulu, kas garšā balansēta ar saldo bumbieru un ābolu, sīvu meža āboli, saldskābu un skābu āboli svaigā veidā un karsētu upeņu zaros līdz šīs dienas (ceturdienas) 18:00 pulksteņiem un sestdien - tās pēcpusdienā pievedīšu Rīgā - Āgenskalnā un tuvajā centrā. - Svaiga ābolu sula 2,00 € par 0,75 L stikla pudeli - Karsēta ābolu sula upeņu zaros 2,20 € par 0,75 L stikla pudeli - Karsēta ābolu sula upeņu zaros ar upeņu zaru 2,20 € par 0,75 L stikla pudeli

Raksti ziņu ar skaitu, tālruņa numuru un savu atrašanās vietu uz ulmens1@gmail.com. Var maksāt arī ar pārskaitījumu (tad jānorāda arī savs personas kods)!

  • Dodot pretī tādu pašu tīru stikla taru, par katru pudeli - 0,40 centu atlaide!

Drīz viss turpināsies arī šogad!

Atjaunināts Septembris 07, 2016

Sveiki šogad!

Arī šogad ir plāns turpināt sulas ražošanu, papildinot sulas sortimentu arī ar dārzeņu piejaukuiem. Ar nelielu nokavēšanos, jo remonta termiņi, lai varētu ievākties savā māja, kā vienmēr kavējas :)

Lai gan šogad āboli kokos ir mazāk, tie ir pietiekošā skaitā, lai ražotu un darbotos un vakar jau sāku to iekarot!

Image title

Image title

Saku jums vēlreiz - liels paldies par jūsu atbalstu. Tas ir bijis varens. Bet tikmēr - gaidiet ziņas, kad ar āboliem svaigā un sapsiestā veidā došos uz Rīgu un citur. Arī šogad būs pāris ābolu tūres, par kurām izziņošu un būs iespēja pasūtīt sulas, kuras piegādāšu jums uz mājām vai biroju!

Gaidiet ziņas, bet tikmēr - lai jums košs septembra sākums!

Loading
Kārlis Ulmanis

Par Kārlis Ulmanis

Esmu dizainers, filozofs un sapņotājs ar neoficiālu sievu un diviem bērniem.

Uzdod jautājumu