Logo icon

"Vilki" dziesmu albums "CĪŅAI SVEIKS!"

Kategorija Mūzika un deja, apkaime: Rīga, Rīgas pilsēta, autors: Uģis Treide


12 latviešu karavīru dziesmas no vissenākajiem laikiem. Albums top sadarbojoties ar labākajiem latviešu mūzikas izpildītājiem.

3,920€  līdz šim no   3,000€
3,920€  /   3,000€
0 Sekundes atlikušas

3,920€ (130%)

117 ieguldītāji

0 Sekundes atlikušas

Šis projekts bija veiksmīgs un tika finansēts Novembris 13, 2015
balsot0

Mēs, vīru kopa "Vilki", uzklausot mūsu grupas atbalstītāju domas, kas vēl vairāk stiprināja mūsu pārliecību par idejas īstenošanu, esam uzsākuši darbu pie latviešu karavīru dziesmu albuma "CĪŅAI SVEIKS!" ierakstīšanas. Albumā “CĪŅAI SVEIKS!” tiks apkopotas 12 kara dziesmas no vissenākajiem laikiem līdz mūsdienām. Albums tiek ierakstīts sadarbojoties ar atzītiem un populāriem latviešu mūzikas izpildītājiem, tā dziesmām dodot jaunu skanējumu. Albumā ir iekļautas populārākās no “Vilku” izpildītajām latviešu karavīru dziesmām, sākot ar seno karavīru folkloru, strēlnieku, brīvības cīnītāju, leģionāru, nacionālo partizānu dziesmām un vienu dziesmu, kura atspoguļo mūsdienu karavīra dienestu misiju rajonos.

Image title

Albūmā iekļautās dziesmas un to izpildītāji:

 1. Ko domāji tu kundziņi – Aigars Grāvers un Vilki
 2. Ar nāvi mēs esam uz tu – Skyforger un Vilki
 3. Uz priekšu latvieši – Zemessardzes orķestris, koris un Vilki
 4. Bunkurs 13 – Artūrs Uškāns un Vilki
 5. Dzeloņdrātis – Urbix un co, un Vilki
 6. Hamers – Artūrs Uškāns un Vilki
 7. Partizānu dziesma – Iļģi un Vilki
 8. Uz akmeņa malku cirtu – JD Monsta un Vilki
 9. Aizejot “Nu ar Dievu” - Zig Zag un Vilki
 10. 19.divīzijas dziesma - Jānis Bukums un Vilki
 11. Zviegtin zviedza kara zirgi – Auļi un Vilki

Projekts ir apjomīgs - tajā piedalās ap 100 mūziķiem un rakstīts tiek desmit studijās. Aizsākām to jau februārī, bet darbs studijā norit no aprīļa. Līdz šim albuma tapšanu esam finansējuši no saviem privātajiem līdzekļiem, kas nu jau sāk izsīkt.

Šobrīd darbs studijā ir pabeigts. Ierakstu kopumā (māsterēšana, līmeņošana u.t.t.) esam iecerējuši pabeigt līdz 16.oktobrim, bet albuma izdošana iecerēta novembra sākumā.

Mēs ticam, ka šis albums ar kara dziesmām jaunā skanējumā būtiski stiprinās jauno karavīru, zemessargu, jaunsargu kā arī ikviena latvieša garu, un pārliecību par savām spējām, savu varēšanu. Apkopotās dziesmas sniegs ne tikai muzikālu baudījumu, bet dos ieskatu latviešu karavīru atstātajā vēstures mantojumā.

Image title

Projekta realizētājs/producents ir kopas dalībnieks un biedrības “VILKI” valdes priekšsēdētājs Uģis Treide. Projekta autoram ir praktiska pieredze mūzikas izdošanā, video klipu producēšanā, koncertu organizēšanā. U.Treide ir piedalījies visu Vilku mūzikas albumu (kopskaitā 10) izdošanā.

Kopas pirmsākumi meklējami 1980. gadā, bet ar nosaukumu "VILKI" mēs uzstājamies no 1992. gada. Vīru kopas "VILKI" repertuāra pamatā ir karavīru dziesmas no vissenākajiem laikiem līdz mūsdienām. Šajā laikā ir ierakstīti deviņi albumi un sniegti vairāk kā 1000. koncertu Latvijā un ārvalstīs. Vilku vēsture- http://vilki.lv/vilku-vesture.html

Vairāk par vīru kopu "Vilki" - mājaslapa: www.vilki.lv, Facebook.com lapa: https://www.facebook.com/vilkimusic?fref=ts, draugiem.lv sadaļa :http://www.draugiem.lv/music/10019445/

"Ar gara spēku pret kara spēku" ar šo saukli mēs atmodas laikā atguvām brīvību, tagad tā jānosargā. Dosim šo gara spēku mūsu karavīriem, lai izšķirošā brīdī mūsu kara spēks būtu ar spēcīgu gara spēku, kā mūsu senči cauri gatsimtiem.

CĪŅAI SVEIKS!