Logo icon

LRMA ROCK RADIO

Kategorija Mūzika un deja, apkaime: Riga, Latvia, autors: Biedrība "LRMA"


Latvijā radītai rokmūzikai veltīta interneta radio stacija LRMA Rock Radio

2,518€  līdz šim no   2,500€
2,518€  /   2,500€
0 Sekundes atlikušas

2,518€ (100%)

85 ieguldītāji

0 Sekundes atlikušas

Šis projekts bija veiksmīgs un tika finansēts Maijs 09, 2022
balsot168

Rokmūzika caur gadiem ir pierādījusi sevi, ka tā ir viena no lielākām un apjomīgām, neakadēmiskās mūzikas jomām, kas piesaista plašu auditoriju. Diemžēl Latvijā radītai rokmūzikai šajos laikos ar atskaņošanu neklājas viegli. Neskatoties uz to, ka Latvijā ir ļoti daudz rokmūzikas grupas, skaņdarbu un personību, ko parādīt plašākai pasaulei. Mums ir ar ko lepoties! Tomēr trūkst oficiālas un legālas vietnes, kura vienviet apkopotu Latvijā radīto rokmūziku.

Tāpēc vēlamies izveidot Latvijas rokmūzikai veltītu interneta radio staciju - LRMA Rock Radio

Lai legāli atskaņotu mākslinieku mūziku nepieciešami līgumi ar autorus pārstāvošajām organizācijām (AKKA/LAA) un izpildītāju un producentu pārstāvošajām organizācijām (mūsu gadījumā tā ir LAIPA). LRMA ir sabiedriska, bezpeļņas organizācija, kura pati saviem spēkiem nevar nosegt šīs izmaksas un bez šiem autorus pārstāvošo organizāciju līgumiem nevēlas attīstīt šo projektu, nolemts veikt gadam vajadzīgo licenču maksu vākt ar sabiedrības palīdzību. Izveidosies tāds uzturēšanās līdzekļu ritenis, kad savāktie līdzekļi tiks samaksāti autoru, producentu un izpildītāju pārstāvjiem, kuri tos savukārt pēc viņu izstrādātām un pieņemtām formulām izmaksā autoriem, izpildītājiem un producentiem.

Radio ēterā 24h diennaktī tiks atskaņota dažādu laiku Latvijā radīta rock, un metal mūzika, tiks veidoti īpaši autorraidījumi, dziesmu TOPI, kā arī tās saturs tiks intergrēts interneta vietnē www.lrma.lv , kas ir šobrīd galvenais šiem mūzikas žanriem veltītais medijs.

Plānotais radio stacijas darbības sākums ir šī gada 1. jūnijs.

Image title

Par Mums:

Biedrības LRMA mērķis ir radīt, uzturēt un popularizēt ilgtspējīgu un starptautiski atzītu kultūras vidi Latvijā, pozicionējot Latvijas rokmūziku kā neatņemamu Latvijas kultūras sastāvdaļu, veicinot Latvijas rokmūzikas autoru, izpildītāju un grupu, kā arī didžeju integrēšanās iespējas vietējā un starptautiskajā mūzikas un izklaides biznesa tirgū, kā arī izveidot konkurētspējīgu nozari, kuras pamatuzdevums ir radīt eksporta preci ar augstu pievienoto vērtību -rokmūziku. Biedrība darbojas plašākas sabiedrības interešu aizstāvības jomā.

Biedrība "LRMA"

Par Biedrība "LRMA"

Mūsu mērķis ir radīt ilgtspējīgu un starptautiski atzītu kultūras vidi, popularizējot Latvijas rokmūziku kā neatņemamu kultūras sastāvdaļu.

Uzdod jautājumu