Logo icon

Uzlādē savu telefonu!

Kategorija Tehnoloģija, apkaime: Cēsis, Cēsu pilsēta, autors: merCase


Mūsu SMU izstrādās un realizēs pie telefona aizmugurējā vāciņa fiksējamu telefona ārējo akumulatoru (Power banku) visiem telefona modeļiem

760€  līdz šim no   2,520€
760€  /   2,520€
0 Sekundes atlikušas

760€ (30%)

13 ieguldītāji

0 Sekundes atlikušas

Šis projekts nesasniedza nepieciešamo mērķi 2,520€ līdz Decembris 04, 2019 un tādēļ netika finansēts
balsot0

Sveicināti! Mēs - Cēsu Valsts ģimnāzijas matemātikas un dabas zinātnes 11.klases skolnieki Elza un Rūdolfs, un Valmieras tehnikuma programmēšanas specialitātes 2.kursa audzēknis Miks - esam pārliecināti, ka mūsu idejas realizācija atvieglos Jūsu un mūsu ikdienu.

Biznesa ideja radās Elzai, pastaigājoties pa Cēsu ieliņām un pirmo reizi izmantojot māsīcas Power Banku un austiņas ar vadu. Telefons lādējās tik neērti – vienā rokā telefons, otrā Power Banka, pa vidu vadi. Nodomāju - ir grūti rakstīt SMS un turēt Power Banku rokās, arī sportot kamēr notiek telefona uzlāde būtu grūti, vai tas būtu amizants skats.

Mēs esam sportiska komanda – Elza trenējas biatlonā, bet Rūdolfs volejbolā. Viedtālrunis ir lielisks palīgs sportistam. Tas dod iespēju izmantot aplikācijas distances, laika, sirdsdarbības, asinsspiediena un citu rādītāju uzskaitei, filmēt treniņu vai sacensības, lai veiktu analīzi, klausīties mūziku treniņa laikā un vēl daudz citu iespēju ne tikai sportā, bet arī daudz citos dzīves piedzīvojumos. Gadās, ka telefona baterija izlādējas nepiemērotā brīdī un uzticamais palīgs kļūst par lieku svaru.

Lai atrisinātu problēmu, sadarbībā ar Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Dizaina fabriku, izstrādājam pie telefona aizmugurējā vāciņa fiksējamu Power Banku.

Image title

Šāda telefona ārējās uzlādes ierīce būs noderīga regulāriem viedtālruņa lietotājiem ar aktīvu dzīvesveidu. Power Banka būs fiksēta pie telefona aizmugurējā vāciņa, vadi nebūs redzami un nekas vairs netraucēs aktīvi darboties un pilnvērtīgi lietot telefonu uzlādes laikā. Produkta prototipa izstrāde jau uzsākta RTU dizaina laboratorijā. Prototipus testēsim, lai uzlabotu produktu pirms ražošanas uzsākšanas. Ar Projektu bankas līdzdalību iegūto finansējumu plānots izlietot produkta prototipu izstrādei, testēšanai un digitālā mārketinga pasākumiem.

Salīdzinot ar tirgū jau esošajām ierīcēm, mūsu izstrādātajam produktam būs šādas priekšrocības: 1. Var lietot visiem telefona modeļiem 2. Stingra fiksācija pie telefona 3. Viegla pievienošana un noņemšana 4. Power banka neizlādējas, kamēr to nelieto 5. Uzlabots telefona un Power bankas savienojuma tehniskais risinājums (pēc internetā pieejamajām atsauksmēm, pašreizējā konstrukcija bieži plīst) 6. Var aktīvi lietot telefonu uzlādes laikā, jo netraucē vadi 7. Neaizsedz telefona kameru.

merCase

Par merCase

Mūsu SMU izstrādās un realizēs pie telefona aizmugurējā vāciņa fiksējamu telefona ārējo akumulatoru (Power banku) visiem telefona modeļiem.

Uzdod jautājumu