Logo icon

MONTES stāsti

Kategorija Literatūra, apkaime: Ozolnieki, Ozolnieki Parish, autors: Renāte Bērante


Bērnu pasaku grāmata KUR ES BIJU, KAD ES NEBIJU jeb stāsts par MONTI, kas ļaus mazajam lasītājam rast atbildi par dzīvi pirms piedzimšanas.

3,250€  līdz šim no   3,150€
3,250€  /   3,150€
0 Sekundes atlikušas

3,250€ (103%)

101 ieguldītāji

0 Sekundes atlikušas

Šis projekts bija veiksmīgs un tika finansēts Aprīlis 11, 2021
balsot87

MONTES stāsti ir pasaku sērija, kas tiks publicēta 3 grāmatās, sniedzot iespēju vecākiem izvairīties no neveiklām situācijām, kad nespējam atbildēt uz dzīves sarežģītiem jautājumiem. Savukārt bērniem caur iztēli un izklaidi būs iespēja rast atbildes uz vēl nesaprotamo lielajā pasaulē. MONTE ir tik pat zinātkāra un tik pat jautra kā ikviens mūsu mazais lasītājs. Viņa būs uzticamais draugs gan bērniem, gan arī vecākiem.

Grāmatu stāstu autore Renāte Bērante jau sagatavojusi pirmā MONTES stāsta tekstu un šobrīd tas atdzīvojas skaistās mākslinieciskās ainās, kurās māksliniecisko darbu autore Sabīne Baumane atdzīvinās dzīvespriecīgo MONTES tēlu. Nākotnē esam iecerējušas radīt skaistu vietu jaunajām ģimenēm, kur ikviens mazais lasītājs varēs sastapt ikvienu tēlu no MONTES pasaku grāmatām. Tā būs MONTES MĀJA, kurā dzīvos leļļu teātris pašiem mazākajiem.

Dalība PROJEKTU BANKĀ mums sniegs iespēju pirmās grāmatas lasītājiem nodot jau nākamajos Ziemassvētkos. Sniegtais atbalsts tiks novirzīts 1. MONTES grāmatas ražošanai.

Paldies, ka atbalsti un uz satikšanos grāmatās!

Image title

Image title

Image title

Image title

Renāte Bērante

Par Renāte Bērante

Esmu grāmatas stāstu autore. Kopā ar mākslinieci Sabīni Baumani vēlamies radīt unikālas pasaku grāmatas bērniem jeb MONTES stāstu sēriju.

Uzdod jautājumu