Logo icon

"Zaļo Bitīšu" atdzimšana

Kategorija Cits, apkaime: Riga, Rīgas pilsēta, autors: Zaļā Republika


Papildināt Latvijas ceļus ar vienu no pasaules auto leģendām Peugeot 205 Roland Garros. Auto, kurš liks atskatīties un pasmaidīt

35€  līdz šim no   700€
35€  /   700€
0 Sekundes atlikušas

35€ (5%)

1 ieguldītāji

0 Sekundes atlikušas

Šis projekts nesasniedza nepieciešamo mērķi 700€ līdz Maijs 31, 2016 un tādēļ netika finansēts
balsot0

Daba mums ir dāvājusi 4 burvīgus un tajā pašā laikā tik atķirīgus gadalaikus. Kādēļ šo davanu neizmantot par visiem 100%? Vasara mums asociējās ar:

  • Latvijas apburošo dabu;
  • Skaistājām debesim;
  • Vēju matos;
  • Siltajiem vakariem;
  • Saulrietu;
  • Draugiem.

Image title

Lai pēc iespējas labāk apvienotu visas šīs asociācijas un pieviento klāt atmiņas par bērnību vai jaunības gadiem mēs esam atraduši mūsuprāt vienu no leģendārākajiem auto Peugeot 205 Roland Garros kabrioletu. Ja arī tev jau ir sagribējies izbraukt līkumiņu, kādā skaistā vasaras vakarā, tad mūsu domo jau esi sapratis.

Šobrīd uz Latviju esam atgādājuši divus Peugeot 205, jeb kā mēs viņas saucam par "Zaļajām Bitītēm". Atgādājot viņus uz Latviju un veicot reģistrāciju, radās papildus izdevumi ar kuriem nebijām rēķinājušies. Tavs atbalsts mums ir vajadzīgs, lai palīdzētu sakopties un sagatavoties vasaras sezonai. Mūsu Zaļajai Bitītei nepieciešama jumta un salona restaurācija, kā arī nelieli uzlabojumi tehniskajā stāvoklī.

Pateicoties studentu konkursam "Radām Novadam" 2015.gada pavasaris pienāca ne tikai ar dabas pamošanos pēc ziemas miega, bet arī savus pirmos asnus izlaida jauns uzņēmums "Zaļā Republika". Uzņēmums, kurš vēlas novērst domas no ikdienas steigas un mazliet vairāk iemācīt izbaudīt to skaistumu, kuru mums ir devusi šī pasaule-dabu. Lai gan sākotnējajos uzņēmuma darbības plānos neietilpa auto noma un abi zaļie Peugeot automobīļi, kuri mūsu ipašumā nonāca pavisam spontāti, tomēr pēc viena vasaras mēneša, kuru mēs pavadījām kopā, gan mēs gan apkārtējie cilvēki viņas ievēroja un iemīlēja, tagad viņas kļuvušas par savdabīgu uzņēmuma reklāmu.

Šī ir tava iespēja jau laicīgi pieteikties, kā vienam no pirmajiem iegūt tiesības pavadīt skaistu vasaras dienu vai pat vairākas kopā ar vienu no mūsu Zaļām Bitītēm, kā arī palīdzēt bitītēm atgūt pārliecību, lai viņas atkal lidotu tik cēli kā tālajā 1994.

Zāļo Bitīti savā gādībā varēs pārņēmt Rīgā, iepriekš vienojoties gan par vietu, gan laiku.

Image title